Opis gry Graj za darmo w Aloha! Gra demonstracyjna Cluster Pays firmy NetEnt. Wypróbuj Aloha! Slot online Cluster Pays dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna NetEnt, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz grać na prawdziwe Aloha! Cluster Pays lub podobne gry z 1 zakładami.

Aloha! Cluster Pays

Kołowrotki 6
Linie wypłat 1
Minimalny zakład 0,01
Maksymalny zakład 2

Gdzie grać w Aloha! Cluster Pays?

Aloha! Cluster Pays Graj online

Aloha! Cluster Pays to nowy kolorowy automat wydany przez NetEnt. Posiada unikalny design, wiele ciekawych innowacyjnych funkcji oraz dynamiczną rozgrywkę. Co ciekawe, Aloha! Cluster Pays ma 6, a nie 5 zwykłych bębnów, 5 rzędów, a wygrane są ułożone w stosy po 9 lub więcej symboli, niezależnie od tego, czy są w pionie, czy w poziomie. Aloha! Projekt Cluster Pays kręci się wokół kolorowej plaży na wyspie z wulkanem w tle. Przy bębnach znajduje się posąg tiki i inne tiki na bębnach. Wygrywając zwycięską kombinację, gracze aktywują erupcję wulkanu.

Aloha! Cluster Payplay Rozgrywka

Dzikość jest reprezentowana przez symbol znaku zapytania. Może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu bonusowego FreeSpins, który jest zaprojektowany jak pocztówka. Jeśli uda Ci się losowo uzyskać funkcję Sticky Win Respins, wszystkie zwycięskie symbole pozostaną na swoim miejscu podczas respinu, podczas gdy każdy zwycięski symbol dodany do klastra wywoła więcej respinów. Funkcja będzie kontynuowana, dopóki nie pojawią się żadne pasujące symbole. Jeśli masz szczęście trafić co najmniej 3 fs rozpraszacze, funkcja FS zostanie uruchomiona, przyznając ci do 12 fs, w zależności od całkowitej liczby rozpraszaczy. To, co jest tak ekscytujące w rundzie bonusowej fs, to to, że LP spadają z bębnów jeden po drugim, podczas gdy HP pozostają, co daje jeszcze więcej wygranych. Co więcej, jeśli ostatni fs nie zaowocuje zwycięską kombinacją, będzie ona trwać aż do skutku. Więcej Scatterów podczas rundy bonusowej Free Spins da więcej fs.

Jak Aloha! Cluster Pays?

Aloha! Cluster Pays wyróżnia się jasnym motywem z unikalnym projektem kołowrotka. Jednocześnie gracze mogą cieszyć się dużą ilością fs, dzięki czemu gra jest przyjemna i daje większe szanse na wygraną. Spróbuj wylądować jak najwięcej fs, pozbądź się wszystkich LP i poczekaj na wielkie wygrane.

Powiązane gry z Aloha! Cluster opłaca